дім - офіс - виробництво - промисловість

СПІВПРАЦЮЮЧИ З НАМИ

- Вам знадобляться наші знання ринку, якщо ви ще вибираєте рекуператор? Заповнюйте форму, ми передзвонимо!

- Зробимо проект та виконаємо монтаж будь-якого рекуператора у термін.

- Отримаєте мінімум 2 рішення щодо вентиляції вашого об'єкта.

- Оперативно реагуємо, тому що ви працюєте безпосередньо з виробником послуг.

- Усі інженерні мережі ОВІК в одному місці.

- Установка побутового рекуператора займає близько 2 годин, працюємо чисто, мінімум пилу та шуму;

- Відповідальність в одній особі всі роботи виконує одна компанія під ключ!;

- Гарантійне та післягарантійне обслуговування систем;

- Синхронізацію роботи інженерів та дизайнерів.

На всі монтажні роботи надається гарантія!

Рекуператор
 • Рекуператор для дому чи квартири

  Вентиляція – це не розкіш, а норма життя! Головні параметри затишку - це свіже повітря та мікроклімат, які можуть створити правильно спроектовані системи, а енергоефективність підібраної системи дозволять надалі скоротити експлуатаційні витрати.

 • Вентиляція ресторана

  Свіже повітря, аромати страв та напоїв – це те, що відрізняє гарне сучасний заклад від пропахлих часом забігайлівок з відсутнім повітрообміном, а правильно підібране та налаштоване обладнання дозволить уникнути ситуацій із пропахлим одягом гостей, який викликає негатив останніх!

 • Вентиляція клініки

  Кондиціювання та вентиляція клінік дозволяє клієнтам отримувати більше комфорту та підтримувати встановлені санітарні норми. Адже запах ліків, дискомфортна температура, це не те, що очікує відчути клієнт в сучасному суспільстві!

ЧОМУ САМЕ МИ

Чисті та якісні роботи під ключ

Багаторічний досвід роботи з кліматичним обладнанням будь-якої складності

Офіційні дистриб'ютори сертифікованого обладнання

Професійна допомога у підборі та установці обладнання

Укомплектований штат кваліфікованих працівників

Власний сервісний центр

НАШІ КЛІЄНТИ

Етапи роботи

ми готові відповісти на всі ваші запитання

завантажити прайс

1 отримання заявки

2 зустріч на об'єкті клієнта

3 обміри приміщення та отримання технічного завдання від клієнта

4 складання проекту та специфікації

5 На підставі специфікації створюється комерційна пропозиція

6 підписання договору

7 закупівля обладнання

8 старт робіт

9 Пусконалагодження

10 введення в експлуатацію

11 гарантійні зобов'язання

Наші останні об'єкти

КОНТАКТИ

Адреса:

м. Харків, Гагаріна 12, оф. 49

Графік роботи офісу:

Пн-Пт з 9:00 до 18:00

Прийом тел. дзвінків:

Пн-Пт з 9:00 до 20:00

Сб з 9:00 до 18:00

Тел.:

093-727-14-14 066-362-88-85

info@vis.org.ua

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Вентиляція з рекуперацією

Яке саме обладнання обрати та яка система ефективніша?

Систему вентиляції з рекупераццією не зовсім правильно називати одним словом РЕКУПЕРАТОР, тому що сам рекуператор є одним із елементів вентиляції, таким же як фільтр, нагрівач, шумоглушник і т.д. Але у випадку децентралізованих вентиляційних систем цей термін вже закріпився, про такі системи поговоримо далі. Як ви знаєте вентиляція забезпечує зміну повітря, видаляючи забруднене відпрацьоване повітря з приміщення та подаючи свіже, очищене і підігріте повітря з вулиці. Вентиляція позбавляє від надлишків вологи, неприємних запахів, покращує мікроклімат, що сприятливо впливає на самопочуття людей у ​​приміщенні.

Для початку розглянемо основні можливі варіанти механічної вентиляції з рекуперацією: децентралізована система вентиляції із рекуператором, припливно-витяжна вентиляційна установка з рекуперацією, канальна набірна система вентиляції із рекуперацією.

Децентралізовані системи вентиляції це коли монтаж рекуператора здійснений прямо в зовнішню стіну, ці системи призначені обробляти тільки одне приміщення. Рекуператори поділяються на системи постійного припливу/витяжки повітря та циклічні. Перевагою децентралізованого рекуператора є його дешевизна та можливість безболісної установки практично без порушення ремонту. У більшості випадків звукові характеристики, дискомфорт повітряних потоків, відсутність повноцінної фільтрації, відсутність догріву повітря є недоліками таких систем. Встановлюють такі системи як правило у приміщеннях з уже зробленим ремонтом, коли виникають проблеми з вентиляцією, утворенням цвілі, запотіванням вікон.

Припливно витяжні установки з рекуперацією є компактними агрегатами, і можуть бути оснащені всім необхідним для створення максимально комфортного мікроклімату. У такі вентиляційні установки вже входить до комплекту нагрівач,система автоматики управління, фільтрація повітря, всі елементи зібрані в шумоізольованому корпусі. Вент агрегати бувають підвісні, підлогові, настінні і т.д. Це дозволяє корисно використовувати площу технічних приміщень або горищ де розміщується обладнання. Організація системи вентиляції на базі припливно-витяжних вентиляційних агрегатів з рекуператором передбачає монтаж повітряних каналів, за допомогою яких запроектована кількість повітря створює необхідний повітрообмін у приміщеннях. Ця система підходить для таких об'єктів як вентиляція котеджу, вентиляція квартири, вентиляція приватного будинку.

Канальна набірна система вентиляції з рекуператором може застосовуватись практично будь-де. Можливість зібрати систему з різних елементів вентиляційних систем дозволяє виконувати абсолютно різні проектні задачі. Такі елементи як охолоджувач, зволожувач, канальний знезаражувач, все це можна поєднати в єдину систему вентиляції та керувати нею, підтримуючи задані параметри вологості температури, СО2. Ця система передбачає розробку системи автоматики під індивідуальні завдання, що може спростити управління та виконати складний алгоритм роботи вентиляції на об'єкті. Набірна канальна вентиляція більше підходить для роботи з великими обсягами, може застосовуватися для підтримання заданих параметрів клімату для роботи технологічного обладнання та т.д..

Навіщо робити проект з вентиляції?

Правильно працююча система починається з правильного розрахунку. Якщо це децентралізована система ввентиляції, можливо, Вам проект і не знадобиться. Коли ж ми говоримо за вентиляцію будинку, вентиляцію ресторану, вентиляцію офісної будівлі або вентиляцію промислового цеху, то проектування - це, насамперед, розрахунок та підбір необхідних елементів вентиляційної системи. Проект показує необхідні параметри обладнання, перетин повітряних каналів, розміри повітророздавальних пристроїв, а ці елементи, у свою чергу, безпосередньо впливають на підсумковий результат роботи вентиляційної системи. Узгодження з дизайнерами, узгодження з технологами на підприємстві, узгодження типу та бюджету обладнання з економічним відділом, все це сильно затягує процес реалізації,тому крім правильного розрахунку, на стадії проектування проходить більшість узгоджень, це дозволяє прискорити багато процесів, включаючи процес монтажу. Переваги проектування можна ще перераховувати, але одне з вагомих плюсів, це те, що замовляючи проект з вентиляції та кондиціювання замовник економить на матеріалах, тому що всі матеріали розраховуються з високою точністю виходячи із реальних габаритів будівлі та вірного розміщення обладнання, передчасно узгодженого із замовником.

Вартість проектування вентиляції розраховується індивідуально. У кожного клієнта свої потреби та можливості.

Замовляючи проектування вентиляції у професіоналів Ви отримуєте:

 • - Проект, що дозволяє поєднати інженерні системи з дизайном.
 • - Візуалшзфцію всієї майбутньої систему вентиляції. Ви чітко розумієте де будуть вентиляційні решітки, обладнання, повітроводи тощо.
 • - Оптимізацію витрат на матеріали.

Терміни проектування індивідуальні, тому що кожен проект націлений на рішення конкретної задачі та проектування здійснюється спираючись на ваші вимоги за всіма будівельними нормами. Тому розрахувати вартість, терміни проектування, терміни монтажу допоможуть наші спеціалісти.

Ми професійно працюємо з напрямком вентиляції та кондиціювання.

Надаємо послуги:

 • - Проектування вентиляції та кондиціювання;
 • - Підбір обладнання, враховуючи технічні вимоги та фінансові можливості замовника;
 • - Монтаж вентиляції та кондиціювання;
 • - Пусконалагодження систем;
 • - Гарантійне та післягарантійне обслуговування систем;
 • - Сервісне обслуговування.

На всі монтажні роботи надається гарантія!